Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Ptaszkowej

Pierwsze spotkanie Rady Rodziców Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 1 w Ptaszkowej.
23 września 2021 roku.
Miejsce spotkania Budynek ZSP nr 1 w Ptaszkowej

W wyniku wyborów do "trójek klasowych" przeprowadzonych w poszczególnych oddziałach dnia 20.09.2021 podczas pierwszego zebrania rodziców, przedstawicielami do Rady Rodziców zostali:

Oddział pięciolatków Pani Aneta Niedźwiedź
Oddział sześciolatków Pani Agnieszka Tokarz
Klasa 1 Pani Paulina Wysowska - Tarasek
Klasa 2 Pani Mariola Kogut
Klasa 3 Pani Anna Janas
Klasa 4 Pani Izabela Radzik
Klasa 5 Pani Joanna Górska
Klasa 6 Pani Teresa Gruca
Klasa 7 Pan Mariola Poręba
Klasa 8 Pani Agata Igielska

Podczas pierwszego zebrania Rady Rodziców, które odbyło się 23 września, zgodnie z Regulaminem Rady Rodziców przeprowadzono wybory Zarządu Rady Rodziców. W wyniku głosowań przeprowadzonych w obecności 10 członków Rady Rodziców na poszczególne funkcje w Zarządzie Rady wybrani zostali:

Przewodnicząca: Izabela Radzik
Zastępca: Paulina Wysowska - Tarasek
Skarbnik: Mariola Kogut
Sekretarz: Joanna Górska

W dalszej części zebrania Rada Rodziców przyjęła "Program Wychowawczo - Profilaktyczny Szkoły Podstawowej nr 1 w Ptaszkowej na rok szkolny 2021/2022" oraz "Wykaz dodatkowych dni wolnych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Ptaszkowej na rok szkolny 2021/2022". Obydwa dokumenty zostały przyjęte jednogłośnie. Rada Rodziców zadecydowała również o pozostawieniu wysokości opłaty na Radę Rodziców obowiązującą w poprzednim roku szkolnym. Wysokość opłaty wynosi 30 zł dla jednego ucznia oraz 40 zł dla rodzeństwa.

Data dodania: 2022-04-26 14:16:24
Data edycji: 2022-04-26 14:33:17