Albus 2024 – mamy wyniki!

W dniu 24.04.2024 aż 50 uczniów klas IV-VIII wzięło udział w tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego ALBUS. Spośród startujących uczniów znów mamy Laureatów oraz uczniów wyróżnionych.

Najlepszym wynikiem może pochwalić się Piotr Pazgan z klasy IV, który zdobył V miejsce i tym samym uzyskał tytuł Laureata. Piotr uzyskał na konkursie 92% poprawnych odpowiedzi.  Z klasy IV również tytuł Laureata uzyskała Magdalena Kogut zajmując VII miejsce (88% punktów). Wyróżnieniem może się pochwalić Krzysztof Gołyźniak, który uzyskał 75% punktów. W klasie V tytuł Laureata otrzymał Wojciech Kudlik zajmując 10 miejsce z wynikiem 83% punktów. Dodatkowo w klasie V Dawid Golonka (79%) oraz Zofia Janas (77%) wywalczyli wyróżnienia.

W klasie VI i VII dwie dziewczynki zdobyły 10 miejsca w swoich kategoriach wiekowych, uzyskując tym samym tytuły Laureatów. Są to: Paulina Michalik z kl. VI oraz Karolina Kogut z kl. VII. Obie uczennice zdobyły 83% punktów.

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i godnie reprezentowali naszą szkołę. Dodatkowo cieszy nas fakt, że z roku na rok uczniowie coraz chętniej biorą udział w konkursach językowych. Wszystkim życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach konkursu.

Data dodania: 2024-06-03 21:55:20
Data edycji: 2024-06-03 22:26:46