Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dnia 5 października 2023 r. uczniowie klas I-III także miały okazję spotkać się z policjantami Komendy Policji w Grybowie. Podczas spotkania uczniowie przypomnieli sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz jak reagować w sytuacjach różnych zagrożeń. Dzieci wysłuchały policyjnych rad oraz zadawały wiele interesujących pytań. Uczniowie również wysłuchali opowiadań o codziennej pracy policjanta. Szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie oraz przekazane treści, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Data dodania: 2023-10-11 22:59:34
Data edycji: 2023-10-11 23:03:31