Dzień Rodziny

23 maja w naszej szkole odbyły się uroczystości z okazji pięknego święta, jakim jest Dzień Matki i Dzień Ojca. Uczniowie klas I-III z dużym zaangażowaniem przystąpili do prezentowania swoich możliwości wokalnych, aktorskich i tanecznych. Sala gimnastyczna zamieniła się w scenę, na której przedstawiali dla mam i tatusiów swój program artystyczny: wiersze, piosenki, tańce, życzenia, a także zabawny skecz, w którym to dzieci wcielały się w rolę swoich kochanych rodziców. Po wspaniałych występach na twarzach zgromadzonych gości zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Atmosfera uroczystości była podniosła, czasem zabawna, ale przede wszystkim niezwykle rodzinna. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych „drzewek wdzięczności” całusom i uściskom nie było końca. Na koniec wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

Data dodania: 2024-05-26 21:38:52
Data edycji: 2024-05-26 21:42:35