Goście z Ukrainy

Przez kilka tygodni gościliśmy w naszej szkole uczniów z Ukrainy. Dzieci w różnym wieku przychodziły na lekcje języka polskiego, a także pozostałe zajęcia, by przetrwać czas rozłąki z domem. W czwartek 26.05.22 wybraliśmy się na wycieczkę do Starego Sącza. Pogoda sprzyjała spacerom, zatem głównym punktem wyjazdu była Miejska Góra, na której znajduje się ciekawa ścieżka przyrodnicza oraz Leśne Molo. Nie zabrakło też chwili przyjemności na coś słodkiego. Tuż przed powrotem zdążyliśmy jeszcze pobawić się na placu zabaw obok Centrum Pielgrzymkowego Opoka. Spędziliśmy razem dobry czas! Nasi goście wrócili już szczęśliwie do swoich domów.

Data dodania: 2022-06-06 18:53:28
Data edycji: 2022-06-06 18:54:16