Jedziemy!!!

Zakończył się II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt „Spotkania ze sztuką”, którego ideą było rozpowszechnianie kultury w małych miejscowościach. Nagrodą w konkursie (oprócz nagrody indywidualnej dla autora pracy) była wycieczka do  Muzeum Narodowego w Krakowie i dało się!….Jedziemy! Nasza reprezentantka - Joanna Kogut z klasy VII, za swoją interpretację obrazów Józefa Chełmońskiego otrzyma nagrodę, dzięki której cała klasa pojedzie do stolicy Małopolski.

Czekamy teraz na termin wyjazdu i z pewnością podzielimy się z Wami wrażeniami z wycieczki:-)

PS. Praca Asi nawiązywała do obrazów J. Chełmońskiego pt.”Oberek”, „Owczarek” oraz „Letni wieczór” - Wykonana na papierze formatu A-2 techniką malarską z wykorzystaniem kawy i tuszu kreślarskiego, połączoną z techniką wydzieranki.

Data dodania: 2024-01-24 22:01:38
Data edycji: 2024-01-24 22:02:07