„Kochamy Was”

„Kochamy Was” – takimi słowami zostali przywitani w dniu 19 stycznia w naszej szkole cudowni goście, mianowicie Babcie i Dziadkowie naszych najmłodszych pociech, przedszkolaków z oddziałów 4-, 5- oraz 6-latków .Maluchy już od dłuższego czasu przygotowywały się na przyjęcie zacnych gości.
Uroczystość składała się z wielu różnorodnych fragmentów, które łączyły się w jedną całość. Najmłodsze grupy przygotowały dla Babć i Dziadków tańce, piosenki, wiersze, natomiast najstarsza grupa przedszkolaków przedstawiła współczesną interpretację wiersza Juliana Tuwima pt. „Rzepka”. Po złożeniu życzeń oraz odśpiewaniu „Sto lat” Babcie i Dziadkowie mogli wczuć się jeszcze w atmosferę świąteczną dzięki wysłuchaniu kolęd w wykonaniu starszych uczniów. Nasze Babcie i Dziadkowie nie tylko „ucztowali duchownie”, ale również podczas uroczystości mogli ucztować się pysznymi smakołykami przygotowanymi przez rodziców. Kochane Babcie i Dziadkowie… jeszcze raz sto lat i do zobaczenia za rok.

Data dodania: 2024-01-24 22:19:28
Data edycji: 2024-01-26 17:40:17