UWAGA!!! NOWY ADRES E-MAIL SZKOŁY: >>> sp1ptaszkowa@gminagrybow.pl <<<
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Lato, lato, lato czeka!

Lato, lato, lato czeka!

Lato, wakacje – te słowa budzą wyjątkowo miłe skojarzenia wśród dzieci i młodzieży. W tym roku stały się one rzeczywistością dnia 24 czerwca. Wtedy oficjalnie zabrzmiał ostatni dzwonek i uczniowie ze świadectwami w rękach opuścili mury szkoły na długie dwa miesiące.

Jednak nim to się stało, szóstoklasiści w humorystycznym przedstawieniu przypomnieli realia nauki zdalnej. Uff, to były naprawdę trudne miesiące. Uczniowie walczyli ze wszechogarniającym wirusem lenistwa, a nauczyciele stali się prawdziwymi zdalnymi detektywami i nie dali się zwieść, mimo że wychowankowie chcieli ich niekiedy wywieść w pole. Na szczęście rok szkolny 2021/2022 należy do przeszłości i mamy nadzieję, że już nigdy nie przyjdzie nam mierzyć się z takimi wyzwaniami.

O tym, że mimo niesprzyjających warunków tegoroczna nauka zakończyła się sukcesem, świadczyły liczne nagrody i wyróżnienia wręczone uczniom przez panią dyrektor i wychowawców. Na koniec uczniowie i nauczyciele życzyli sobie udanego letniego wypoczynku, bezchmurnego nieba i wielu okazji do regeneracji sił. W tej beczce miodu była też łyżka dziegciu. Podczas akademii pożegnaliśmy cenionego i lubianego przez uczniów katechetę – Księdza Mariusza Bawołka.

Mimo wszystko mamy nadzieję, że wypoczęci i bogatsi o nowe doświadczenia zobaczymy się za dwa miesiące.

Data dodania: 2022-06-26 13:29:16
Data edycji: 2022-06-26 13:31:15
Ilość wyświetleń: 703
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej