''Moja przygoda w Muzeum''

2 nagrody i 3 wyróżnienia dla uczniów naszej szkoły to efekt kolejnej już edycji konkursu plastycznego pt. „Moja przygoda w Muzeum”, organizowanego w ramach Międzynarodowych spotkań artystycznych dla dzieci i młodzieży.  Wręczenie nagród i wyróżnień uczestnikom konkursu oraz otwarcie wystawy pokonkursowej miało miejsce 31 maja w Domu Gotyckim w Nowym Sączu. Wystawę prac można oglądać do 1 lipca 2023 r. w godzinach otwarcia ekspozycji Domu Gotyckiego.

Nagrody otrzymały; Paulina Michalik z klasy V, oraz Katarzyna Górka z klasy VII.

Wyróżnienia; Wiktoria Ciuła, Karolina Gruca oraz Dominika Górka - uczennice klasy V.

Po zakończeniu wystawy prace zostaną przesłane na eliminacje międzynarodowe konkursu do Muzeum Okręgowego w Toruniu.

Gratulujemy i życzymy naszym artystkom sukcesu w Toruniu:-)

Data dodania: 2023-06-04 11:33:32
Data edycji: 2023-06-04 21:51:43