„Nauka - to podróż, która trwa przez całe życie”

20 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie szkoły przez uczniów klasy VIII.

Uroczystość przebiegała pod hasłem :

„Nauka- to podróż, która trwa przez całe życie”

Uczniowie klasy ósmej w swoim programie zadawali nauczycielom humorystyczne  pytania z zakresu uczonego przez nich przedmiotu. Jeden z ósmoklasistów przedstawił swój program jako kandydat na dyrektora naszej szkoły. Program ten bardzo zainteresował uczniów. Uczniowie podziękowali nauczycielom, pracownikom obsługi i rodzicom. Ci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, osiągali sukcesy sportowe oraz pracowali na rzecz klasy otrzymali nagrody, które wręczyła Pani Dyrektor Urszula Ząber. Podziękowania otrzymali również rodzice za wieloletnią współpracę.

Uczniowie oraz rodzice podziękowali wszystkim obecnym za trud włożony w ich wychowanie i nauczanie, wręczając upominki.

Ósmoklasistów pożegnali młodsi koledzy i koleżanki z klasy VII.

Data dodania: 2024-06-25 13:58:41
Data edycji: 2024-06-25 14:19:22