„Niesamowita wycieczka”- spektakl teatralny

W dniu 11. 06. 2024 r. oddziały przedszkolne naszej szkoły wraz z opiekunami, odwiedziły Kino Biała w Grybowie , w celu uczestnictwa w spektaklu teatralnym w wykonaniu Kieleckiego Teatru Lektur. Przy cudownej scenografii oraz muzyce nasze maluchy mogły podziwiać talent aktorski oraz uczestniczyć w wspólnej zabawie zachęceni przez wykonawców. Spektakl obejmował tematykę wakacyjną, podróżowania oraz właściwego spędzania czasu na łonie natury. W spektaklu wykorzystano wiersze „Ręce i Nogi”, „Baran”, „Spóźniony Słowik", „Samochwała” i wiele szlagierowych utworów z zakresu literatury dziecięcej. Poprzez obcowanie ze sztuką poznały tajniki pracy na scenie oraz mogły przeżyć „duchową” i kulturową ucztę. Spektakl bardzo przypadł maluchom do gustu ,czego wynikiem były gromkie brawa.

Data dodania: 2024-06-12 21:46:47
Data edycji: 2024-06-12 22:27:59