ODLATUJEMY NA WAKACJE

Wakacje – to najbardziej upragniony czas, na który nie mogą się doczekać zarówno dzieci jak i młodzież.  W tym roku 23 czerwca uroczyście zakończyliśmy Rok Szkolny 2022/23. Oficjalnie zabrzmiał ostatni dzwonek a uczniowie

z pięknymi świadectwami i nagrodami w rękach opuścili mury szkoły i udali się na zasłużony wypoczynek.

Na zakończenie szóstoklasiści zaprezentowali wszystkim piękny pokaz mody uczniowskiej na przestrzeni wieków. Można było oglądać na wybiegu stroje od epoki kamienia łupanego poprzez starożytność, średniowiecze, okres powojenny , lata 80 aż do mody współczesnej. Uczniowie bardzo dobrze czuli się w roli modeli, zaprezentowali się profesjonalnie za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Jeszcze  raz życzymy wszystkim zdrowych, bezpiecznych, radosnych wakacji i do zobaczenia za dwa miesiące.

Data dodania: 2023-06-26 16:18:10
Data edycji: 2023-06-26 16:19:28