Ogólnopolski Przegląd Plastyczny pt. „Anioł”

Z dumą informujemy, że Zofia Janas kl.5 i Nikola Siedlarz kl.7 otrzymały nagrody w Ogólnopolskim Przeglądzie Plastycznym pt. „Anioł”, który po raz dwudziesty pierwszy zorganizował Pałac Młodzieży w Nowym Sączu. W tym roku na konkurs nadesłano ponad 500 prac z całej Polski. Wyróżniono 51 prac i przyznano 12 nagród w czterech kategoriach wiekowych: 5 – 6 lat, 7 – 11 lat, 12 – 15 lat i 16- 19 lat. Dziewczyny wykonały swoje anioły w technice ceramiki.

Gratulujemy!

Wystawę anielskich prac można oglądać w Galerii im. Stanisława Szafrana do stycznia 2024 roku, oraz na stronie https://palacmlodziezy.pl/2023/12/05/anioly-w-palacu-mlodziezy-nagrodzono-najlepszych-tworcow/

Data dodania: 2023-12-07 21:43:07
Data edycji: 2023-12-07 21:44:34