„Piknik przy Straży Pożarnej”

Grupa przedszkolaków 3,4,5- latków miała zorganizowany piknik z okazji Dnia Dziecka połączony ze spotkaniem ze strażakami. Dzieci zapoznały się z pracą strażaka, oglądały ubrania strażackie różnego rodzaju, zakładały niektóre z nich, widziały samochód strażacki od środka, słuchały sygnału jakiego używają strażacy gdy jadą na akcję. Brały udział w zabawie „Gasimy pożar domu” po wcześniejszym pokonaniu przeszkód jakie ma pokonać strażak przed gaszeniem pożaru. Dużo frajdy miały dzieci kiedy siadały na kład strażacki, a na zakończenie spotkania dzieci otrzymały upominki. Po spotkaniu dzieci udały się na zaplanowany piknik za budynkiem Straży Pożarnej w Ptaszkowej. Wspólny posiłek dodał im siły by mogły bawić się i skakać z wykorzystaniem różnych zabawek. Piknik odbył się 06.06. 2024 r. i miał na względzie połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli zapoznać się z pracą strażaka i jednocześnie dobrze się bawić.

Data dodania: 2024-06-12 21:52:54
Data edycji: 2024-06-12 22:27:22