POWIATOWE I WOJEWÓDZKIE ZAWODY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM

28 lutego na stoku narciarskim Master-Ski w Tyliczu odbyły się Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego w Narciarstwie Alpejskim. Naszą szkołę reprezentowały siosty Emilia i Julia Matras. Dziewczynki rywalizowały w swoich grupach wiekowych i znalazły się w gronie najwyżej punktowanych zawodniczek. Emilia po dobrym zjeździe zajęła VIII miejsce, a Julia stanęła na podium zdobywając zaszczytne III miejsce.

Najlepsi zjazdowcy ( pierwsze cztery miejsca) uzyskali kwalifikację na zawody wojewódzkie, które rozegrano w Kluszkowcach. Julia Matras rywalizowała z najlepszymi zjazdowcami z województwa małopolskiego i ostatecznie zajęła 29 miejsce.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym sezonie.

Data dodania: 2023-04-06 10:42:29
Data edycji: 2023-04-06 10:43:26