PROFILAKTYKA W PRADZIEJACH

16 maja 2023 r. klasa VI wzięła udział w zajęciach profilaktyczno - integracyjnych w Plenerowym Ośrodku Profilaktyki Problemowej Archezja w Ojcowie.

„Archezja – Pradzieje” to kilkugodzinna podróż przez Dolinę Prądnika, symbolizującą drogę przez średniowiecze, czasy biblijne do prahistorii. Wspólna wyprawa jest drogą ku dorosłości i drogą życia człowieka.

Celem tej wspaniałej przygody było pokazanie młodzieży konieczności kierowania się w życiu wartościami, akceptacji samego siebie i budowanie dobrych relacji z samym sobą i innymi. Uczniowie dowiedzieli się jak radzić sobie z trudnymi emocjami i innymi problemami wynikającymi z procesu dorastania.

Piękna przyroda, miła atmosfera i słoneczna pogoda sprawiły, że na twarzach  wszystkich uczestników gościł piękny uśmiech i dopisywał dobry humor.

Na zakończenie organizatorzy przygotowali poczęstunek oraz strzelanie z łuku.

Data dodania: 2023-05-18 20:58:08
Data edycji: 2023-05-18 20:59:39