Program „Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej” zakończony!

Dobiegły końca zajęcia prowadzone w ramach realizacji programu "Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej". W programie wzięły udział dzieci z klasy III. Celem programu było rozwijanie w dzieciach podstawowych umiejętności społecznych i emocjonalnych oraz radzenie sobie w sytuacjach trudnych.

Program składał się z kilku części tematycznych poświęconych m.in. optymizmowi, przyjaźni, kreatywności, szczerości, zdrowiu, wytrwałości, życzliwości, wdzięczności i marzeniom. Podczas trwania programu dzieci tworzyły i kolekcjonowały skarby, które później trafiały do własnoręcznie wykonanej  Apteczki, którą każdy uczestnik zabrał do domu i może w chwili słabości zajrzeć do niej w celu poprawny nastroju.

Data dodania: 2024-06-20 21:04:41
Data edycji: 2024-06-20 21:06:28