Święto Szkoły

W czwartek mieliśmy szkolną uroczystość, której celem było przypomnienie jak ważną postacią historyczną jest patron naszej szkoły Władysław Jagiełło. Uczniowie wzięli udział w krótkiej akademii przygotowanej przez klasę 7 wraz z opiekunami. Częścią programu były turnieje wiedzy o patronie. Najlepiej spisali się uczniowie klas 6 i 7. Poza tym nagrodzone zostały prace plastyczne uczniów klas1-3, którzy sportretowali króla Jagiełło jako Superbohatera!

W tym wyjątkowym dniu odbyło się również przedstawienie z okazji Dnia Bibliotek i Bibliotekarzy. Szóstoklasiści w humorystycznej inscenizacji uświadomili zebranym, co dzieje się z
bohaterami książek, gdy uczniowie nie chcą o nich czytać. Na koniec ogłoszono wyniki szkolnych konkursów: ortograficznego i polonistyczno – plastycznego, a zwycięzcom wręczono nagrody.

Data dodania: 2024-06-13 19:41:03
Data edycji: 2024-06-17 20:45:15