UWAGA!!! NOWY ADRES E-MAIL SZKOŁY: >>> sp1ptaszkowa@gminagrybow.pl <<<
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Uroczyste pożegnanie szkoły przez klasę VIII

Uroczyste pożegnanie  szkoły przez klasę VIII

21 czerwca Uczniowie klasy VIII uroczyście pożegnali Szkołę Podstawową. „To co w życiu ważne…” stało się mottem przewodnim akademii. Wszyscy absolwenci zaprezentowali się przed licznie zgromadzoną publicznością, złożoną

z nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i młodszych kolegów. Po odśpiewaniu hymnu nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru szkoły uczniom klasy VII. Następnie ósmoklasiści przedstawili część artystyczną w której nie zabrakło wzruszających chwil, ale także wesołego akcenty w postaci humorystycznego skeczu. Roztańczone dziewczyny przedstawiły również układ choreograficzny do swojej ulubionej muzyki.

Część oficjalną rozpoczęła Pani Dyrektor, która wraz z wychowawcą nagrodziła najlepszych uczniów i wyróżniła osoby, które w sposób szczególny wpisały się

w historię szkoły. Listy gratulacyjne wręczono  rodzicom  wyróżnionych uczniów

i podziękowania  za wzorową współpracę ze szkołą.  Następnie na scenie zaprezentowali się uczniowie klasy VII, którzy pożegnali najstarszych uczniów wręczając im pamiątkowe prezenty.

Najbardziej wzruszającym momentem była prezentacja multimedialna przygotowana przez wychowawcę, podczas której uczniowie mogli powspominać miłe chwile przeżyte podczas edukacji w szkole.

Życzymy wszystkim uczniom klasy VIII wspaniałych wakacji, wypoczynku, a przede wszystkim realizacji zamierzonych planów i sukcesów na kolejnych szczeblach edukacyjnych.

Data dodania: 2023-07-03 09:33:11
Data edycji: 2023-07-03 09:36:54
Ilość wyświetleń: 608

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej