Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Inauguracja nowego roku szkolnego rozpoczęła się uroczystą akademią, podczas której nie zabrakło akcentów upamiętniających  rocznicę wybuchu II wojny światowej. Prowadzący akademię przypomniał, że "... był taki wrzesień, kiedy klasy nie doczekały się uczniów…” Następnie obecni  na uroczystości upamiętnili poległych  i oddali im hołd  chwilą ciszy.

W drugiej część akademii prowadzący przedstawili cenne rady, które pomogą rozpocząć nowy rok szkolny z uśmiechem na ustach. Oczywiście nie  mogło zabraknąć życzeń, „aby nauka w szkole dawała radość i była źródłem satysfakcji”.

Pani dyrektor Urszula Ząber powitała wszystkich przybyłych na  uroczystość, a w szczególności tych, którzy  po raz pierwszy rozpoczęli naukę w naszej szkole. Przedstawiła wychowawców poszczególnych klas. Życzyła wszystkim, by zdobywanie wiedzy stało się fascynującą przygodą, odnajdywaniem samego siebie i swoich zainteresowań.

Po uroczystości uczniowie udali się do klas na pierwsze po wakacjach spotkanie z wychowawcami.

Akademię przygotowali uczniowie klasy piątej z wychowawczynią.

Uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy udanego nowego roku szkolnego, a rodzicom - radości z osiągnięć ich pociech.

Data dodania: 2022-09-07 22:07:48
Data edycji: 2022-09-07 22:09:14