Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego

Dnia 22 czerwca 2023 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów i koleżanki.

Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni rodzice i Pani Dyrektor docenili ich gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego, a także upominki zakupione przez rodziców.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

Data dodania: 2023-07-01 22:14:32
Data edycji: 2023-07-01 22:19:58