Walentynkowy zawrót głowy!

Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów klas I-III oraz IV-VIII konkursy w związku ze zbliżającymi się Walentynkami. Dzieci z klas I-III miały za zadanie stworzyć najpiękniejsze serce walentynkowe a uczniowie klas IV-VIII kartkę walentynkową. Jury oceniało nie tylko kreatywność, pomysłowość i estetykę wykonania ale przede wszystkim samodzielność wykonanych prac.

W klasach I-III aż 28 uczniów wykonało serca. Jury miało bardzo trudne zadanie wyłaniając wygranych, ale ostateczne wyniki były następujące:

I miejsce – Antonina Wysowska z kl. I

II miejsce – Rita Podgórska z kl. I

III miejsce ex aequo – Anastazja Malinowska oraz Barbara Tokarz (kl. III)

Wyróżnienia: Gabriela Michalik (kl. II), Natalia Michalik (kl. III), Julia Michalik (kl. III)

Wyniki konkursu w kl. IV-VIII:

I miejsce – Magdalena Konior, kl. VIII

II miejsce – Dominika Gruca, kl. VI

III miejsce – Karina Janik, kl. VI

Wyróżnienie – Piotr Pazgan, kl. IV

Gratulujemy zwycięzcom, na których czekały wspaniałe nagrody i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach SU. J

W dniach 7-8 lutego w naszej szkole działała również poczta walentynkowa. Uczniowie klas I-III mogli obdarować swoje sympatie lub swoich przyjaciół miłym słowem lub drobnym upominkiem.

Data dodania: 2024-02-21 10:22:52
Data edycji: 2024-02-21 10:32:48