Witajcie, wakacje!

Już są! W słoneczny piątek 21 czerwca przywitaliśmy długo wyczekiwane przez wszystkich wakacje. Akademię z tej okazji przygotowali uczniowie klasy 6.
Młodzi aktorzy w humorystyczny sposób podziękowali nauczycielom za przekazaną wiedzę, a kolegom i koleżankom przypomnieli o zasadach bezpiecznego zachowania podczas wakacji. Po części artystycznej przyszedł czas na wręczenie nagród uczniom wyróżniającym się w nauce, sporcie, działalności artystycznej i społecznej. Po spotkaniach z wychowawcami w klasach wszyscy z uśmiechem opuścili szkolne mury, by przez dwa miesiące ładować swoje wewnętrzne akumulatory i na początku września z optymizmem rozpocząć kolejny rok wytężonej pracy. Wszystkim życzymy cudownego wypoczynku!

Data dodania: 2024-06-21 16:29:27
Data edycji: 2024-06-21 17:16:17