Wycieczka do Wrocławia i Gór Stołowych

W dniach 29 - 31 maja uczniowie klas 6, 7 i 8 uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia i Gór Stołowych.
Pierwszy dzień rozpoczęliśmy miejską grą - qr - code, w której uczniowie wykorzystywali różne dostępne multimedia (zdjęcia, tworzenie memów, muzykę, filmiki). Później zwiedzaliśmy najpiękniejsze zakątki Wrocławia i ich historię. Ostatnim punktem tego dnia była Panorama Racławicka.
W drugim dniu odwiedziliśmy Hydropolis łączące walory edukacyjne z zabawą (wystawa interaktywna). W dalszej części dnia zwiedzaliśmy Halę Stulecia, Ogród Japoński i podziwialiśmy fontannę multimedialną. Następnie odwiedziliśmy ZOO i Afrykarium, w którym poczuliśmy "uroki" lasów równikowych. Na zakończenie dnia wjechaliśmy na Sky Tower (najwyższy budynek Wrocławia) i oglądaliśmy panoramę miasta.
W ostatni dzień zwiedziliśmy zamek Książ, jego udostępnione ostatnio podziemia, piękne tarasy ogrodowe i palmiarnię. Na zakończenie udaliśmy się w kierunku Gór Stołowych. Drogą "stu zakrętów" dotarliśmy do  Szczelińca Wielkiego, gdzie zwiedzaliśmy labirynt skalny - Błędne Skały.
W czasie wycieczki towarzyszyła nam piękna słoneczna pogoda i dobre humory.
Data dodania: 2023-06-14 19:49:55
Data edycji: 2023-06-14 19:51:50