Wycieczka klasy VI i VII do Chęcin

30 września uczniowie klas 6 i 7 uczestniczyli w wycieczce do Chęcin. Program wycieczki obejmował zwiedzanie JASKINI RAJ - najładniejszej jaskini w Polsce, odkrytej przypadkiem w 1963 roku. Widok był iście rajski.

Następnie udaliśmy się do Centrum Leonardo da Vinci, gdzie uczniowie poznali tajniki ludzkiego organizmu, korzystając z licznych interaktywnych stanowisk. Tematem wystawy czasowej był organizm ludzki. Wystawa uświadomiła wszystkim jak bardzo skomplikowane jest nasze ciało. W dalszej części zwiedzaliśmy zamek w Chęcinach pochodzący z przełomu XIII i XIV wieku. Z wieży zamkowej uczniowie zobaczyli piękny krajobraz Gór Świętokrzyskich.

Wszyscy uczestnicy stwierdzili, że wycieczka była udana i pełna wrażeń. Już planujemy następny wyjazd :-)

Data dodania: 2022-10-04 22:03:33
Data edycji: 2022-10-04 22:04:39