''Wystąpiły śpiewająco''

7 lutego 2024r. w Siołkowej odbył się XVIII Gminny Konkurs Piosenki Europejskiej. Naszą szkołę reprezentowały: Gabriela Kiełbasa z klasy III w kategorii klas I-III oraz Julia Pasiut z piosenką „Arcade” i Katarzyna Gołyźniak z piosenką „DerniereDanse” (kategoria klas VII-VIII).

Dumnie ogłaszamy, że Gabrysia Kiełbasa wyśpiewała III miejsce piosenką „Snowman” wokalistki Sia. Nie obyło się bez tremy i maleńkiego stresu, ale występ zaliczamy do udanych i gratulujemy naszej uczennicy wspaniałego występu. Nasze starsze koleżanki: Julia i Kasia również godnie reprezentowały szkołę i mogą zaliczyć swoje występy do udanych, jednak nie udało się im zdobyć miejsca w pierwszej trójce. Gratulujemy wszystkim naszym reprezentantkom i życzymy powodzenia w kolejnych występach!

Data dodania: 2024-02-21 10:16:08
Data edycji: 2024-02-21 10:18:06