XIX Gminny Konkurs Czytelniczy „Mój świat, moja książka, moja wyobraźnia”

8 grudnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ptaszkowej odbył się XIX Gminny Konkurs Czytelniczy „Mój świat, moja książka, moja wyobraźnia”. Konkurs polegał na sprawdzeniu wiedzy z zakresu dwóch lektur szkolnych: O psie, który jeździł koleją oraz Asiunia, jak również wierszy Wandy Chotomskiej. Miło nam jest poinformować, że uczeń naszej szkoły, Krzysztof Gołyźniak, zajął II miejsce, uzyskując 54 punkty na 58 możliwych do zdobycia. Druga uczennica, Marta Kurdziel, uplasowała się tuż za podium, uzyskując 52 punkty. Biorąc pod uwagę fakt, że w konkursie uczestniczyło 32 uczniów z całej Gminy Grybów, jest to niewątpliwie sukces naszych uczniów. Gratulacje!

Data dodania: 2022-12-13 18:19:09
Data edycji: 2022-12-13 18:19:51