XXVIII Międzyszkolny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Został rozstrzygnięty XXVIII Międzyszkolny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych. W konkursie brali udział uczniowie szkół podstawowych z Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego, wykonując prace indywidualnie lub zespołowo. I nagrodę otrzymali uczniowie z „grupy kreatywnej” klasy VII  za szopkę wykonaną z ceramiki, II nagrodę zdobyła Martyna Michalik również z klasy VII.

Ogłoszenie wyników, uroczyste wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy odbyło się  15 grudnia 2023 r. w Galerii Marii Ritter w Nowym Sączu. Nagrodzone i wyróżnione szopki można podziwiać na wystawie pokonkursowej w Galerii Marii Ritter  do 31 stycznia 2024 r.

Zapraszamy i gratulujemy laureatom.

Data dodania: 2023-12-22 10:02:09
Data edycji: 2023-12-22 10:06:44