Bezpieczeństwo w sieci i odpowiedzialność prawna nieletnich

6 czerwca gościliśmy w naszej szkole panią st. asp. Barbarę Przychocką – Serafin i pana mł. asp. Radoslawa Koziała z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. W ramach realizacji Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa oraz Szkolnego Programu Wychowawczo - Profilaktycznego policjanci przeprowadzili pogadanki z naszą młodzieżą w dwóch grupach. Klasy IV i V rozmawiały na temat „Bezpieczeństwa w sieci”,  natomiast klasy VI – VIII na temat „Nastolatki a prawo”. Bardzo dziękujemy prowadzącym za poświęcony czas oraz przekazaną wiedzę. Mamy nadzieję, że przyczyni się to do świadomego i odpowiedzialnego postępowania naszej młodzieży.

Data dodania: 2022-06-08 22:41:59
Data edycji: 2022-06-08 22:45:57