Najlepsi recytatorzy wybrani!!!

Po dwuletniej przerwie, spowodowanej sytuacją pandemiczną, odbył się Gminny Konkurs Recytatorski dla uczniów z klas I-III. Była to już XVIII edycja konkursu, w której udział wzięło 18 uczestników z 9 szkół naszej gminy. W tym roku dzieci recytowały utwory: „Mowa ptaków” Juliana Tuwima oraz „Stonoga” Jana Brzechwy. Poziom konkursu był bardzo wysoki, dlatego przed jury stało nie lada wyzwanie związane z wyłonieniem zwycięzców i wyróżnionych.

Ostatecznie miejsce I zajęła Lena Damian ze SP w Wyskitnej, miejsce II – Antonina Siedlarz ze SP w Starej Wsi, miejsce III zaś przypadło w udziale Małgorzacie Sekule ze SP w Florynce.

Komisja doceniła też występy Zofii Główczyk (SP Kąclowa), Katarzyny Pulki (SP Florynka) oraz Bartosza Mola (SP Wyskitna) i postanowiła przyznać tym uczestniczkom wyróżnienia.

Wszystkim  uczniom gratulujemy udanych występów, a nauczycielom dziękujemy za wspaniałe przygotowanie swoich wychowanków.

Data dodania: 2022-05-18 19:11:51
Data edycji: 2022-05-18 19:16:24