Obchody Dnia 11 listopada

Nie ma radości bez Niepodległości - pod takim hasłem obchodziliśmy Święto Niepodległości w naszej szkole.

Społeczność szkolna zaangażowała się w uczczenie święta narodowego poprzez różne formy, m.in.: zorganizowano konkurs plastyczny, a najciekawsze plakaty patriotyczne można obejrzeć na wystawie, uczniowie śpiewali pieśni patriotyczne, lekcje historii były poświęcone trudnej drodze do niepodległości i współczesnemu patriotyzmowi. 10 listopada o godzinie 11.11 odśpiewany został Mazurek Dąbrowskiego. Uczniowie z samorządu szkolnego zadbali o miejsce pamięci narodowej w Ptaszkowej.

18 listopada uczniowie klasy VIII wezmą udział w wyjątkowej lekcji historii w muzeum Armii Krajowej w Krakowie, wyrażając przez to pamięć i szacunek dla bohaterów.

Data dodania: 2021-11-11 10:08:07
Data edycji: 2022-07-07 10:09:55